lumiscan2

LumiSCAN

 
LumiSCAN gen. 3.0. to analiza skóry. Czy aby na pewno?

LumiSCAN gen. 3.0. jest czymś więcej. To innowacyjne urządzenie działa bowiem w oparciu o aż 4 technologie:
1. najpierw skanuje twarz w trzech płaszczyznach i wykonuje zdjęcia
2. następnie uwidacznia to co niewidoczne dla ludzkiego oka
3. mierzy podstawowe parametry skóry
4. przeprowadza komputerową analizę skóry

Komputerowa analiza generuje szczegółowe dane, niezbędne do ustalenia i zaplanowania programu zabiegowego. Zamiast opowiadać Ci o problemach – możesz je zobaczyć. Na ekranie komputera ukazują się zdjęcia twarzy. Na ich podstawie decydujemy, który problem chcemy zredukować w pierwszej kolejności. Możliwość zobaczenia i przyjrzenia się swoim wynikom z bliska jest nieoceniona.
Analiza skóry obejmuje dokładne zobrazowanie problemu skóry naczyniowej, plam pigmentacyjnych, przebarwień, cieni pod oczami, ukrytych zmarszczek, stanu nawilżenia, rozszerzonych porów i ich zanieczyszczenia. Podczas badania dowiadujesz się, jaki jest obiektywny wiek skóry, aktualny rodzaj cery oraz podsumowujemy dermokonsultację z zaleceniami i sugerujemy produkty kosmetyczne do pielęgnacji domowej. Dermokonsultację Lumiscan to 120 minut poświęcone tylko Tobie.

500 zł
jens kreuter 96504 unsplash2 770x440

Lato, jeszcze piękniejsza ja

 
Bez jakiej siebie nie wyobrażasz sobie lata? Jak ważne jest dla Ciebie aby wzbudzać podziw i zachwyt? Jak długo jescze będziesz stawiać siebie na drugim planie?
Czas abyś tego lata świetnie wyglądała i nie martwiła się swoim wyglądem. Abyś lśniła i promieniała szczęściem. Ty wiesz co dla Ciebie jest najlepsze...
Co sądzisz o tym, abyś jak nasze najbardziej świadome klientki, które korzystają z tych wyjątkowych letnich zestawów pozwoliła sobie na zadbanie o cudowne samopoczucie i uniknięcie irytującego niezadowolenia?

Skorzystaj z wyjątkowej oferty i wybierz zestaw letnich zabiegów:

1. Pedicure, manicure, zabieg nawilżający, depilacja, peeling z balsamem na ciało za 400 zł zamiast 595 zł,

2. Hybrydowe pedicure i manicure, zabieg nawilżający, depilacja, peeling z balsamem na ciało za 500 zł zamiast 670 zł .

Wiosna już minęła, lato trwa, kiedy jak nie teraz?! - Piękność Dnia, działamy od NATYCHMIAST

Promocja trwa od 1 lipca do 31 sierpnia
krio 770x440

Piękne ochłodzenie, czyli kriolipoliza

 
Jak bardzo uporczywego nadmiaru tkanki tłuszczowej potrzebujesz doświadczyć, by zacząć działać?
Czy Twoje ulubione ubrania dalej na Ciebie pasują? Jak wspaniałe ciało jest przez Ciebie pożądane?
Gdy myślisz DOSKONAŁOŚĆ, to jakie ciało masz na myśli?
To jest ten czas, czas dla Ciebie! Koniecznie z początkiem wakacji dbasz o siebie! Powiemy Ci co masz zrobić. Daj sobie to na, co zasługujesz. Zdecyduj sama już dzisiaj!

Tylko teraz za 5 zabiegów kriolipolizy 2 dużymi głowicami lub 5 zabiegów 1 dużą i 2 małymi głowicami zapłacisz tylko 4000 zł zamiast 5000 zł.

Wiosna już minęła, lato trwa, kiedy jak nie teraz?! - Piękność Dnia, działamy od NATYCHMIAST

Promocja trwa od 1 lipca do 22 września 2019 r.
fusio1 770x440

Podwójna odbudowa – radiofrekwencja mikroigłowa

 
Masz tylko jedną twarz i tylko jedną skórę, jak bardzo o nią dbasz? Jak ważne jest dla Ciebie uzyskanie doskonałej, gładkiej skóry? Co sądzisz o tym, by jak większość naszych klientek działać natychmiast - one już to robią. Działaj! Wiesz, co jest dla Ciebie najlepsze.

Tylko latem możesz skorzystać z wyjątkowej oferty 4 zabiegów w cenie 3 i zapłacić jedynie 3000 zł zamiast 4000 zł.

Wiosna już minęła, lato trwa, kiedy jak nie teraz?! - Piękność Dnia, działamy od NATYCHMIAST

Promocja trwa od 1 lipca do 22 września.
laser 770x440

laser Nd-YAG

 
Wskazania do laseroterapii są bardzo liczne. Laseroterapia stosowana jest w przypadkach chorobowych, jak i typowo estetycznych.Istotą laseroterapii jest działanie wiązką światła na określony obszar ciała tak, aby absorbcja promieniowania była skutecza i wywoływała pożądany efekt. Zastosowanie lasera typu Nd-YAG pomaga:
- w redukcji większych zmian naczyniowych,
-usuwaniu włókniaków i rubinków,
-zmian barwnikowych,
-zamykaniu naczynek( na twarzy i nogach)
-leczeniu grzybicy.
Mają zastosowane także przy pilingu węglowymj, czy fotoodmładzaniu nieablacyjnym.

1. Dzięki wykorzystaniu lasera precyzyjne usuwanie popękanych naczyń i pajaczków jest szybkie i niemal bezbolesne. Laser wnikając w zmiany naczyniowe powoduje ich zamknięcie poprzez działanie wysokiej temperatury. Energia świetlna lasera wnika w głąb uszkodzonych żył. W procesie fototermolizy selektywnej hemoglobina (barwnik czerwonych ciałek krwi) wychwytuje światło lasera. Energia przekształca się w ciepło. Pod jego wpływem ścianki naczynia rozpadają się i zostają wchłonięte przez organizm. Pajączek naczyniowy znika od razu. Zmiany naczyniowe bledną i znikają w ciągu 10 dni.

2. Usuwanie włókniaków i rubinków za pomocą lasera to jedna z najskuteczniejszych metod. Laser jest niezwykle precyzyjny w porównaniu ze skalpelem. Możemy nim operować na dziesiąte części milimetra. Możemy usuwać zmiany w miejscach niedostępnych dla skalpela, na przykład na powiece czy też brzegu powieki przy oku. Wiązka laserowa zostaje skierowana na daną zmianę skórną i nastepuje jej odparowanie. Włókniak jest natychmiastowo usuwany w sposób bezkrwawy. Podczas zabiegu odczuwa się delikatne ciepło i pieczenie. Metoda ta nie pozostawia żadnych blizn i jest bezpieczna dla osób w każdym wieku, także dzieci. Przy zabiegach laserowych mniejsze jest ryzyko powstania blizny. Zabieg jest aseptyczny, więc tkanka łatwo się goi. Po tygodniu od zabiegu nie ma po nim śladu.

3. Leczenie grzybicy paznokci laserem jest alternatywą dla długotrwałego i często nieskutecznego tradycyjnego leczenia grzybicy. Maści i lakiery zazwyczaj nie poprawiają stanu płytki paznokciowej, a wielomiesięczne kuracje lekami doustnymi obciążają wątrobę i cały organizm Światło lasera przenika przez płytkę, nie uszkadzając ani paznokcia ani otaczającej go skóry, zabijając grzyby znajdujące się pod płytką paznokcia. Zabieg trwa zaledwie kilkanaście minut i powtarza się w odstępach około 2- 4 tygodni. Dzięki zabiegowi laserowemu przeprowadza się skuteczną terapię zwalczającą tę chorobę, w dodatku nie obciążając organizmu, tak jak w przypadku terapii środkami farmakologicznymi.

4. W Zabiegu złuszczania węglowego dochodzi do kontrolowanej stymulacji fotochemicznej naskórka, dzięki czemu usuwane zą martwy zrogowaciały naskórek. Skóra ulega znacznemu oczyszczeniu. Zabieg nie tylko jest wskazany dla skór zanieczyszczonych, łojotokowych i trądzikowych, ale także przedwcześnie starzejacych się z przebarwieniami i zmarszczkami.

5. Nieablacyjny resurfacing jest jednymi z najskuteczniejszych metod. odmładzania skóy, stymuluje ją do przebudowy i regeneracji. Pod wpływem działania lasera skóra wytwarza więcej kolagenu, który jest odpowiedzialny za młody wygląd. Skuteczność i bezpieczeństwo tej metody zostały udowodnione klinicznie, a ze względu na krótki okres gojenia stał się bardzo powszechny, jako szybki sposób odmładzania i leczenia defektów skóry. Metoda ta nie zatrzyma wprawdzie zegara biologicznego, jednak może bardzo skutecznie go spowolnić.

Moc i częstotliwość działania lasera, jak również czas trwania zabiegu i ilość powtórzeń jest dobierana indywidualnie – zgodnie z potrzebami oraz stanem pacjenta, na podstawie przeprowadzonej konsultacji. Zabiegi stosuje się u osób we wszystkich grupach wiekowych, poza dziećmi. Należy, także pamiętać o unikaniu słońca przed wykonaniem zabiegu, jak i po jego wykonaniu, gdyż może to doprowadzić do niechcianych przebarwień na skórze.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGÓW:
-ciąża, laktacja
-choroby autoimmunologiczne i nowotwory
-poparzenia słoneczne, mocna lub świeża opalenizna
-aktywna opryszczka w miejscu poddawanym zabiegowi
-skłonność do powstawania bliznowców, keloidów
-przyjmowanie substancji/leków fotouczulających ( np. dziurawiec, nagietek, rumianek, kozłek lekarski oraz antybiotyki)
-rozrusznik serca, zakrzepica, zapalenie żył
-stany gorączkowe lub epilepsja
-terapia retinoidami (min. pół roku od zakończenia)

1 naczynko: 150 zł
-policzka: 350
-nos: 250
-twarz: 500
-nogi: od 300zł

-włókniaki, brodawki, rubinki: od 100zł

-1 paznokieć 150 zł
-5 paznokci 450 zł
-10 paznokci 800 zł

- piling węglowy: 400 zł

-nieablcyjny resurfacing twarz: 500 zł