piekność dnia

Lumiscan – komputerowa analiza skóry

Zastanawiasz się jak zweryfikować stan Twojej skóry, jeżeli nie możesz się jej przyjrzeć z bliska? Myślisz, że jedynie lusterko powiększające odpowie na Twoje pytania? Czujesz, że pozostaje Ci ufać i wierzyć, że zaplanowana terapia zabiegowa i kosmetyki, które stosujesz są właśnie dla Ciebie? 

(więcej…)

Zabieg kosmetyczny

Zabiegi na twarz

Jak dbasz  o skórę by była ona gładka i pozbawiona zmarszczek? Najważniejsze w pielęgnacji jest regularne wykonywanie zabiegów, dzięki czemu zauważasz oczekiwany rezultat i powstrzymujesz negatywne efekty. (więcej…)

piekność dnia

Gładka skóra bez zmarszczek? To możliwe!

Pragniesz zabiegu, po którym wreszcie osiągniesz spektakularne efekty, które przekraczają Twoje najśmielsze oczekiwania? Jedwabiście gładka, jędrna skóra, niewidoczne pory, równomierny koloryt, promieniste rozświetlenie – to efekty o których marzysz? Od dzisiaj to nie marzenie, ale rzeczywistość na wyciągnięcie Twojej ręki!

(więcej…)

cellulitowych

Rodzaje zabiegów antycellulitowych

Cellulit nazywany jest inaczej skórką pomarańczową i dotyka wiele kobiet. Jest wiele przyczyn powstawania tej zniekształconej tkanki tłuszczowej. Często wymienia się nadwagę,  ale  cellulit może też powstać na skutek zaburzeń hormonalnych lub nieprawidłowego przepływu krwi w tkance podskórnej czy obrzęków wodnych. Na szczęście istnieją zabiegi, dzięki którym można rozprawić się z tym nieestetycznym problemem. (więcej…)

zabiegi wykonuje się na naczynka

Jakie zabiegi wykonuje się na naczynka?

Cera naczynkowa charakteryzuje się zbyt dużą wrażliwością – co w efekcie prowadzi do pojawienia się tzw. pajączków i rumieńcy.  Spożywanie alkoholu, działanie wysokiej temperatury lub stres sprawiają, że naczynka poszerzają się, a często pękają. Taki ślad utrzymuje się na twarzy dając nieestetyczny efekt stale zaczerwienionej twarzy. Istnieją jednak profesjonalne zabiegi kosmetyczne, które pozwalają zmniejszyć lub usunąć zmiany na skórze . (więcej…)