Patrzysz w lustro i znowu widzisz ten przerażający widok? Zastanawiasz się, jak bardzo chcesz się pozbyć nieestetycznego, drugiego podbródka.. i ujędrnić zwiotczałą skórę pod oczami? Tęsknisz za gładką i gęstą jak u dziecka skórą na policzkach i uwydatnionym owalem twarzy? Chcesz znowu mieć piękne rysy twarzy i czuć na sobie spojrzenia pełne podziwu?

Z wiekiem, skóra na twarzy i szyi traci swoją gęstość i jędrność. Upływ czasu często ma wręcz nieubłagalne skutki w akceptacji swojego wyglądu. Niejednokrotnie pod linią żuchwy pojawia się nieproszony gość w postaci drugiego podbródka. Zmieniają się Twoje rysy twarzy…i już nie wiesz co robić?

Jeśli te lub inne pytania pojawiają się w Twojej głowie, mamy na nie odpowiedź i idealne rozwiązanie!

Pierwszym z nich jest zabieg z użyciem fali radiowej, która podgrzewa warstwy skóry, stymuluje włókna kolagenowe, do produkcji kolagenu, który stanowi ‘rusztowanie skóry’. Efektem takiego zabiegu jest napięta, wygładzona i ujędrniona skóra.

Z kolei karboksyterapia, czyli ostrzykiwanie dwutlenkiem węgla, oprócz zagęszczenia skóry, poprawia jej ogólną kondycję. Otrzymujesz młodszy wygląd i lepszą kondycję skóry. Radzi sobie z otłuszczeniem podbródka, unosi wiotkie powieki, ujędrnia skórę, podnosi opadajace policzki, rzeźbi kontury twarz.

Niezwykle skutecznym sposobem jest HIFU, czyli wysokiej częstotliwości ultradźwięki, które trafiają precyzyjnie w wybraną warstwę skóry. Wywołują uszkodzenia, które w procesie regeneracji skutkują wyostrzeniem rysów twarzy, poprawą owalu, ujędrnieniem skóry i liftingiem problematycznych okolic, takich jak np. opadające powieki.

Pamiętaj!

Odpowiednia pielęgnacja potęguje efekty zabiegu. Zwróć uwagę na takie składniki, jak:
1. krzem, który wzmacnia sprężystość i elastyczność skóry,
2. komórki macierzyste i peptydy, które stymulują skórę i zmuszają do “pracy”,
3. niezastąpiony retinol przebudowujący skórę,
4. pomocny będzie również ujędrniający kolagen i napinająca skórę elastyna.

Najlepiej je stosować wszystkie razem. Mamy w naszym gabinecie kosmetycznym takie kosmetyki. Przyjdź i sama wybierz.
To, które rozwiązanie jest dla Ciebie najlepsze, podpowiemy na indywidualnej wizycie! Zapraszamy!

aut. Aleksandra Nowicka

Zapraszam do Piękności Dnia
Katarzyna Graca