Kto może korzystać z zabiegów odmładzających?

Od kilku lat w modzie są zabiegi, które oferują “cofanie czasu”, czyli tak zwane zabiegi odmładzające. Wykorzystują one metody manualne i  usługi kosmetyczne korzystające z wielu różnych technologii. 

Decydujesz się odwiedzić gabinet kosmetyczny? Marzysz o zabiegu odmładzajacym, który jest efektywny i daje Ci oczekiwane rezultaty? Pragniesz skutecznie pozbyć się zmarszczek. Chcesz czuć się młodo i atrakcyjnie? Jędrna, gładka i rozświetlona skóra, to już nie marzenie? Jak bardzo zmieni się Twoje życie gdy zabiegi odmładzające pozbawią Cię problemów  i umożliwią Ci uzyskać widoczne efekty?

Najpopularniejsze zabiegi odmładzające

Dynamiczny rozwój  branży kosmetycznej stale zwiększa  ofertę zabiegów odmładzających https://pieknoscdnia.com.pl/zabiegi/zabiegi-odmladzajace/, które wykorzystują różne technologie.. Wbrew pozorom, nie korzystają z nich tylko osoby  w wieku dojrzałym, ale także mężczyźni oraz osoby, które pragną już dziś zapobiegać  starzeniu się skóry. Jednym z popularniejszych zabiegów jest radiofrekwencja mikroigłowa. Mikronakłucia i  fala radiowa efektywnie  ujędrnia i spłyca zmarszczki oraz w widoczny sposób wypłyca blizny potrądzikowe. Poprawia owal twarzy, niweluje drugi podbródek i opadające policzki.

Aby taki zabieg był skuteczny, a efekty widoczne, należy pamiętać o tym, żeby odbyć go co najmniej 3 razy w 4-6 tygodniowych odstępach. Nasz gabinet kosmetyczny oferuje również CPL to zabieg fotoodmładzania. Jest bardzo efektywnym zabiegiem odmładzającym. Dzięki niemu skóra jest bardziej rozjaśniona, a zmarszczki mniej widoczne. Co więcej, dzięki niemu można pozbyć się niechcianych przebarwień i plam pigmentacyjnych. Kalibrowane światło pulsacyjne nagrzewa skórę a organizm produkuje więcej kolagenu, który jest odpowiedzialny między innymi za jej elastyczność. Uzyskujesz jędrną, gładką, promienną skórę o równym kolorycie. Ten zabieg jest tańszy od radiofrekwencji mikroigłowej, lecz trzeba go powtarzać co 4 tygodnie.

 

Zapraszam do Piękności Dnia
Katarzyna Graca