Jak często dopada Cię zmęczenie? Żyjesz w ciągłym pędzie, stresie i napięciu? Masz problemy z koncentracją w pracy, a przewlekłe pochylanie głowy w dół wywołuje ból oraz napięcie barków i karku? Czujesz się paskudnie? Masz wrażenie, że Twoja głowa waży pół tony? Próbowałaś już wszystkiego i nadal nie wiesz co robić?

Jak bardzo potrzebujesz relaksu i odprężenia? Pragniesz ukoić nerwy, usunąć napięcie i wprowadzić się w stan głębokiego odprężenia? Marzysz o rozluźnionych barkach i karku oraz lekkiej głowie?

Głowa jest jedną z najważniejszych części ciała. To w niej osadzone są organy powiązane ze zmysłem wzroku, słuchu, powonienia i smaku. Masaż głowy regeneruje je wszystkie oraz usprawnia ich prawidłowe i harmonijne funkcjonowanie.

Jest doskonały na zmęczenie i niweluje bóle głowy. Relaksuje i usuwa napięcia.

Masaż głowy nie tylko uwalnia nagromadzony stres, ale ma również zbawienny wpływ na całe ciało i psychikę. Przynosi poczucie wewnętrznego spokoju. Regularnie wykonywany prowadzi do odnowy emocjonalnej, mentalnej i fizycznej. Głęboko relaksuje, odpręża i powoduje doskonałe samopoczucie.
Wspomaga pamięć i koncentrację, poprawia zdolność myślenia przy dużym zmęczeniu.

Masowanie skóry głowy przynosi także wiele innych korzyści. Przyczynia się do ograniczenia łysienia, minimalizuje bóle głowy oraz poprawia samopoczucie, szczególnie gdy połączy się go z aromaterapią. Ciepły olej, na którym wykonywany jest masaż wpływa kojąco na skórę głowy i powoduje, że włosy stają się miękkie i błyszczące. Uwalnia napięcie zgromadzone w ramionach i karku oraz pomaga redukować problemy z zatokami.

Doświadczasz ukojenia nerwów, rozluźnienia i odprężenia.
Pozbywasz się dolegliwości bólowych i migrenowych, zmęczenia, a nawet depresji i nerwic. Zwalczasz bezsenność. Regenerujesz siły i odpoczywasz.

Do Ciebie należy wybór. Zdecyduj sama! Pójdź w ślady naszych zadowolonych klientów i skorzystaj już dziś!

 
aut. Katarzyna Żołyniak

Zapraszamy do Piękności Dnia

Katarzyna Graca