Zgrubienia, pofałdowania, nierówna skóra… Ból i dyskomfort. Wiecznie ukrywasz się pod luźnymi ubraniami, w których wyglądasz grubo i nieatrakcyjnie. Myśl o bardziej odkrytym stroju przyprawia Cię o zawrót głowy? Boisz się, że ktoś zobaczy Twój wstydliwy kłopot? Sama czujesz zrezygnowanie widząc swoje odbicie w lustrze?

A teraz wyobraź sobie gładką, jędrną skórę. Skórę, która jest napięta, elastyczna i którą chętnie podkreślasz dopasowanym strojem. Zamknij oczy i zobacz atrakcyjną, smukłą sylwetkę, zgrabne gładkie uda i jędrne i gładkie pośladki.  Piękne ciało, którego widok sprawia Ci przyjemność i wprawia w dumę.

Historia stara jak świat, czyli cellulit, często potocznie nazywany skórką pomarańczową.

Cellulit, choć często lekceważony i traktowany jedynie jako defekt estetyczny, tak naprawdę jest zwyrodnieniem tkanki łącznej. Powstaje jako skutek zaburzeń krążenia, powiększania się komórek tłuszczowych i tworzenia bolesnych guzków.  dotyczy głównie kobiecego   – brzucha, bioder, pośladków.

Koniecznie zwróć uwagę na to, czy:

  • cierpisz na zaburzenia hormonalne
  •  mało się ruszasz
  •  nosisz bardzo obcisłe ubrania
  • używasz dużo soli
  • masz nieprawidłową dietę, bogatą w węglowodany i tłuszcze.

Badania mówią, że to te czynniki powodują powstanie i pogłębiają zaawansowanie cellulitu. Ale także niekorzystnie wpływają na cały Twój organizm!

Mogę Cię teraz zasypać informacjami na temat klasyfikacji cellulitu, jakie ma postacie i czym się one charakteryzują. Przedstawię Ci jednak rozwiązania, które dla Ciebie przygotowałyśmy w PIĘKNOŚCI DNIA. Dzięki nim pozbywasz się zgrubień, fałd i nierówności, a zyskujesz napięte i jędrne ciało.

  • zabieg karboksyterapii, czyli terapia dwutlenkiem węgla, która rozbija uporczywe złogi tłuszczu i poprawia strukturę skóry
  • bańka z falą radiową, czyli połączenie masażu podciśnieniowego i fali radiowej, która przez podgrzanie przyspiesza rozpad tłuszczu i wyszczupla oraz wysmukla i ujędrnia skórę
  • mezoterapia igłowa, czyli ostrzyknięcie preparatem antycellulitowym rozbija cellulit i modeluje sylwetkę
  • zabieg bandażami nasączonymi składnikami aktywnymi, takimi jak: kofeina, algi czy L-karnityna, które poprawiają sprężystość i jędrność skóry usuwają wiotkości i cellulit
  • specjalistyczny masaż rękawicą i autorski masaż antycellulitowy, modeluje sylwetkę, rozbija cellulit i dodatkowo nawilża i wygładza skórę.

W gabinecie przeprowadzamy dokładny wywiad i ocenę stanu Twojego ciała i tworzymy indywidualnie dopasowany do Ciebie program zabiegów. Cieszysz się gładką, napiętą, sprężystą skórą, bez guzków, pofałdowań i nierówności, bez cellulitu! Czujesz się atrakcyjna. Zapominasz o wstydzie. Ubierasz wszystko o czym marzysz. Już dzisiaj doświadczasz nowej siebie. To wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Decyzja należy do Ciebie.

 
aut. Aleksandra Nowicka

Zapraszamy do Piękności Dnia

Katarzyna Graca