Zastanawiasz się jak zweryfikować stan swojej skóry, jeżeli nie możesz się jej przyjrzeć z bliska? Myślisz, że jedynie lusterko powiększające odpowie na Twoje pytania? Czujesz, że pozostaje Ci ufać i wierzyć, że zabiegi i kosmetyki, które stosujesz są właśnie dla Ciebie? 

Koniec z domysłami!

Lumiscan to kompleksowa analiza skóry precyzyjnie skanuje twarz, wykonuje zdjęcia i mierzy podstawowe parametry skóry. Ostatecznie generuje obszerne dane w formie komputerowej analizy. Na ekranie komputera widzisz obraz swojej skóry. Stan jej nawilżenia i poziom odwodnienia, ukryte zmarszczki, cienie pod oczami, problem skóry naczyniowej i rozmieszczenie rumienia, plamy i przebarwienia oraz rozszerzone pory i stan ich zanieczyszczenia. Uwidacznia zmiany niewidoczne dla ludzkiego oka, niezbędne do planowania rzetelnej terapii kosmetycznej. Podczas badania dowiadujesz się jaki jest obiektywny wiek Twojej skóry, w oparciu o szczegółowe wyniki komputerowej analizy.

Dodatkowo technologia:

  • tworzy kartotekę klienta z dokumentacją zdjęciową
  • umożliwia porównanie zdjęć i analiz ze wszystkich wizyt
  • generuje obszerne podsumowanie dermokonsultacji z zaleceniami
  • sugeruje dobór produktów kosmetycznych do pielęgnacji domowej

Ostatecznie oferujemy Ci precyzyjnie i dokładnie ustalone zabiegi kosmetyczne i pielęgnację domową.

Pytanie brzmi… jak bardzo pragniesz być świadoma stanu swojej skóry?

Czy posiadasz wystarczającą wiedzę kupując kosmetyki do pielęgnacji domowej? A w gabinecie doświadczasz spersonalizowanej terapii? Pragniesz mieć pewność, że Twoje działania przynoszą efekty?

A może warto się zastanowić, dlaczego tego nie robisz?

Dermokonsultację Lumiscan to 60 minut poświęcone tylko Tobie. Podczas niej kosmetolog ocenia stan Twojej skóry oraz określa jej mocne strony i mankamenty. Następnie trafnie określa plan zabiegowy, planuje terapie naprawcze oraz ustala rozwiązania, które poprawiają wygląd Twojej skóry. Czujesz jeszcze większe zadowolenie i widzisz bardziej zadbaną, piękną i zdrową skórę.

Unikasz rozczarowania chybionymi zabiegami i zniechęcenia brakiem efektów.

Jesteś naszą stałą Klientką? A może dopiero planujesz pierwszą wizytę w naszym gabinecie? Już od dzisiaj doświadczasz diagnozy skóry w nowej odsłonie.

 

Zapraszamy do Piękności Dnia

Katarzyna Graca