Zabiegi na twarz

Jak dbasz  o skórę by była ona gładka i pozbawiona zmarszczek? Najważniejsze w pielęgnacji jest regularne wykonywanie zabiegów, dzięki czemu zauważasz oczekiwany rezultat i powstrzymujesz negatywne efekty.

Jedne z nich  odmładzają i nawilżają. Doskonale się czujesz i świetnie wyglądasz.?Inne regenerują i redukują problemy. Pozbywasz się  kłopotów i unikasz komplikacji. Odpowiadasz na potrzeby skóry.

Ujędrnianie i nawilżanie skóry twarzy

Do popularnych zabiegów na twarz, które dbają o to, co w skórze najważniejsze – nawilżenie – należy płat kolagenowy. Na oczy, twarz, szyję i dekolt nałożona zostaje maska wzbogacona o czysty kolagen. Spłyca zmarszczki, wygładza skórę i silnie nawilża. Doskonały jako zabieg bankietowy.

Osobom zmęczonym lub spragnionych relaksu szczególnie polecane są masaże twarzy, które pozbywają stresu i przywracają dobre samopoczucie. Twarz doskonale  wygląda, jej rysy są bardziej regularne a skóra jest ujędrniona. Minimalizujesz efekt opadających policzków i zapominasz o szarej skórze. Odpoczywasz. Do takich zabiegów na twarz

https://pieknoscdnia.com.pl/#zabiegi>  należy masaż pobudzająco–stymulujący, który polega na mocnych i dynamicznych ruchach, skóra jest pobudzona i gotowa do dalszych zabiegów.

Równie ważne, jak masaż twarzy są zabiegi na okolice oczu*. Tak jak masaż twarzy kondycjonuje całą twarzy tak zabiegi na okolicę oczu skutecznie rewitalizują miejsca, które najszybciej się  starzeją. Dlatego tak ważne jest, aby prawidłowo zadbać o skórę w tym miejscu. Do bardzo popularnych zabiegów na tę partię twarzy należy mezoterapia igłowa. Jest to technika mikronakłuć dostarczająca składniki odmładzające w specjalnych spersonalizowanych serum. Stymulowana skóra do samoregeneracji, odzyskuje jędrność.

Uzyskujesz spłycenie zmarszczek  i niwelujesz cienie pod oczami.

Zabiegi bez powikłań

Zabiegi na przebarwienia, najpopularniejsze w tej chwili w gabinetach gdyż problem przebarwień dotyczy obecnie 60% kobiet. Przebarwienia pojawiają się z powodu złej pielęgnacji, braku ochrony przeciwsłonecznej i oksydacyjnej lub po prostu z wiekiem. Do najskuteczniejszych  z nich należy CPL, czyli najnowsza technologia działająca w terapii eliminacji przebarwień, rumienia i plam pigmentacyjnych. *Kalibrowanie światłem pulsacyjnym eliminuje plamy, odzyskujesz zdrowy koloryt skóry, jest metodą bezinwazyjną.* Oznacza to, że jest bardzo intensywna, ale nie wymaga od Ciebie w żadnym stopniu wyłączenia z życia ze względu na powikłania.

Laserowe zamykanie naczynek

Ten zabieg punktowo zamyka  pęknięte naczynka, wnikając światłem  lasera w zmiany naczynkowe. Precyzyjnie usuwa popękane naczynka i pajączki, szybko  i niemal bezboleśnie. Skóra  uspakaja się, a zaczerwienia maleją. Zyskujesz idealny wygląd i i samopoczucie.

*Dla osób, które regularnie dbają o twarz, polecany jest także zabieg firmowy, który nawilża twarz i sprawia również, że w pełni się relaksujesz. Odpoczywasz i pozbywasz się wielu napięć. Zapewniasz sobie cudowny nastrój i ładujesz baterie. Do Ciebie należy wybór ! Zdecyduj już teraz!

W opiniach naszych najbardziej świadomych klientów regularne i różne zabiegi są kluczem do satysfakcjonujących wyników. Pójdź w ślady innych  naszych zadowolonych klientów. Korzystaj z zabiegów regularnie.

 

Zapraszam do Piękności Dnia

Katarzyna Graca