Pragniesz zabiegu, po którym wreszcie osiągniesz spektakularne efekty, które przekraczają Twoje najśmielsze oczekiwania? Jedwabiście gładka, jędrna skóra, niewidoczne pory, równomierny koloryt, promieniste rozświetlenie – to efekty o których marzysz? Od dzisiaj to nie marzenie, ale rzeczywistość na wyciągnięcie Twojej ręki!

Chciałabyś skutecznie pozbyć się swoich zmarszczek na twarzy, które dodają Ci lat? Twoja wiotka skóra na twarzy powoduje, że czujesz się staro i brzydko, a plamy i przebarwienia sprawiają, że musisz nakładać tony podkładu, żeby wyjść do ludzi?
Mamy na to rozwiązanie!
Jeżeli fakty, które napisałam powyżej są dla Ciebie choć trochę ważne to przeczytaj artykuł, w którym wyjaśnię Ci jak pozbywasz się problemów raz na zawsze i uzyskujesz wymarzone efekty, które przekraczają Twoje najśmielsze oczekiwania!
Gładka skóra bez zmarszczek? To możliwe!

Na czym polega prawdziwy problem?
Najczęstszymi problemami z jakimi przychodzą do mnie Klientki są przede wszystkim zmarszczki i bruzdy na twarzy, szyi czy dekolcie. Wiele z Nas stosuje mnóstwo kosmetyków, które nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Zastanawiacie się dlaczego? Jak Ty dokonujesz wyboru kosmetyków, które stosujesz? Zwykle wybierasz je samodzielnie? Czy masz świadomość jakie składniki znajdują się w środku? Czy orientujesz się jaki groźny wpływ może mieć Dimethicone zawarty w Twoich kosmetykach? Czy jesteś świadoma jak pH kosmetyku wpływa na Twoją skórę? Czy wiesz co jest dla Twojej skóry dobre, a co może szkodzić Twojemu zdrowiu? Źle dobrany kosmetyk nigdy nie przyniesie Ci efektów jakich oczekujesz, w dodatku może narobić Ci więcej szkód.

Kolejną bardzo dużą udręką jest utrata jędrności skóry. Dla niektórych może to oznaczać koniec młodości, dla innych wizyty u chirurga plastyka. Wiele z Nas pragnie mieć jędrną skórę zarówno na twarzy jak i na ciele. Która z Nas chciałaby usłyszeć, że ma tzw. chomiki, indyczą szyję, kurze łapki czy pelikany? Bardzo często jest tak, że po kosmetyki ujędrniające zaczynasz sięgać zbyt późno, kiedy Twoja skóra nie posiada już tak dużych zasobów kolagenu i elastyny. W związku z tym efekty stosowania kremu są marne, a wiotka skóra może towarzyszyć Ci już przez resztę Twojego życia. Osobom w młodym wieku wydaje się, że ten problem ich nie dotyczy. Jednak to wtedy właśnie powinnaś zbudować sobie fundament, aby cieszyć się wymarzoną jędrną skórą w przyszłości. Dziś być może jesteś jeszcze młoda, ale spójrz na kobiety po 50 roku życia – ile kobiet w wieku dojrzałym zachwyciło Cię swoim wyglądem, a ile z nich wygląda na dużo starsze? To od Ciebie zależy jak Twoja skóra będzie wyglądać w przyszłości!

Podobnie jest z rozstępami. Zwykle tworzą się one w momencie, gdy zbyt szybko rośniesz i Twoja skóra zaczyna się gwałtownie rozciągać (szczególnie podczas ciąży). Dla wielu z Nas może się to skończyć brakiem akceptacji własnego ciała i w efekcie depresją. Chcesz wtedy maskować swoje ciało i na plaży zakładasz strój jednoczęściowy żeby ukryć rozstępy na brzuchu. Często zaczynasz stosować kremy na rozstępy w momencie, gdy te już pojawiły się na Twoim ciele. Zamiast zapobiegać ich pojawianiu się, często budzisz się, gdy jest już za późno, a Twoje rozstępy są białe, widoczne i niemożliwe do usunięcia żadnym, nawet najdroższym kosmetykiem.

Kłopotem dla wielu z Nas są także blizny szczególnie te na twarzy. Czy naprawdę chcesz żeby były one pamiątką na resztę Twojego życia? Najczęściej są one skutkiem samodzielnego, nieprawidłowego oczyszczania skóry trądzikowej. Wiele osób borykających się z trądzikiem ma problem z samoakceptacją. Takie osoby starają się na własną rękę usunąć wszystkie zmiany ze swojej skóry. W efekcie tego tworzą się blizny potrądzikowe i nierówności, które bardzo ciężko jest zatuszować.

Bardzo częstym defektem kosmetycznym zarówno u kobiet jak i u mężczyzn są rozszerzone pory na twarzy w których nieustannie gromadzą się sebum i zanieczyszczenia. Czy masz świadomość jakie są konsekwencje permanentnego gromadzenia się zanieczyszczeń na Twojej skórze? Jest to kompleks wielu z Nas. Sposobów na walkę z tym jest dużo jednak ciągle nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Podstawowym błędem jest tutaj często Twoja niewłaściwa pielęgnacja i samodzielne oczyszczanie porów, co w efekcie skutkuje ich powiększaniem się – problem staje się jeszcze większy. Osoby posiadające rozszerzone pory nierzadko myją twarz wodą z mydłem, stosują toniki na bazie alkoholu, czy kosmetyki zawierające komedogenne (zapychające) składniki. Czy masz świadomość jakie skutki może wywołać długotrwałe stosowanie takich kosmetyków?

Jak widzisz podczas codziennej pielęgnacji wiele z nas nieświadomie popełnia błędy, które w konsekwencji mogą być nieodwracalne! Błędy te wpływają na wygląd naszej skóry. Tak samo jest ze źle dobranymi i źle wykonanymi zabiegami.

Czego naprawdę potrzeba by problem rozwiązać?
Prawidłowo dobrany zabieg jest podstawą pięknej, gładkiej, promiennej skóry pozbawionej zmarszczek, blizn, porów i nierówności. Skąd wiadomo jaki zabieg wybrać, do kogo się zgłosić i czym się kierować? Co należy zrobić, aby uzyskać efekty o których marzysz i poczuć się pięknie we własnej skórze, zwiększyć swoją atrakcyjność i pewność siebie? Czy jest jakiś zabieg, który przynosi efekty widoczne gołym okiem? Efekty, które przekraczają Twoje najśmielsze oczekiwania? Co by się zmieniło w Twoim życiu, gdyby było rozwiązanie, które pozwala Ci pozbyć się problemów i umożliwia uzyskanie widocznych efektów? Efektów na wyciągnięcie ręki.

Rozwiązaniem jest radiofrekwencja mikroigłowa! Jak bardzo interesuje Cię sposób w jaki wykonujemy ten zabieg? W kolejnym akapicie przedstawię Ci mechanizm działania omawianego zabiegu.

Sekretem przewagi nad innymi metodami odmładzania skóry jest połączenie działania jednocześnie dwóch zabiegów: radiofrekwencji i mikronakłuwania.
Radiofrekwencja mikroigłowa to przykład działania synergii dwóch rodzajów terapii podczas jednego zabiegu w celu osiągnięcia wielokrotnie lepszych efektów, niż gdyby stosować je oddzielnie. Fale radiowe poprzez wytwarzanie wysokiej temperatury w skórze wywołują natychmiastowy efekt liftingu skóry, dodatkowo stymulują naturalnie wytwarzanie kolagenu – w efekcie Twoja skóra jest dużo bardziej jędrna, napięta, a zmarszczki wygładzone.
Mikronakłuwanie to kontrolowane, mechaniczne uszkodzenie skóry przy pomocy rollera o regulowanej długości igieł od 0,5mm do 2,5mm. Mikrouszkodzenia pobudzają Twoją skórę do odnowy, do samoregeneracji. Dobierając odpowiednią długość igieł działamy zarówno na powierzchni naskórka jak i skóry właściwej.
W radiofrekwencji mikroigłowej wiemy dokładnie, jak głęboko i z jaką temperaturą docieramy. Jest to więc zabieg nie tylko efektywny, ale też precyzyjny i bezpieczny.
Poprzez synergiczne działanie tych technologii, zapewniamy Ci istotną poprawę jędrności i napięcia skóry w dowolnym obszarze ciała, likwidację zmarszczek, korektę owalu twarzy, wyrównanie powierzchni i poprawę kolorytu skóry, spłycenie porów, blizn i rozstępów.

Jakie efekty osiągasz?
Efekty radiofrekwencji mikroigłowej można podzielić na te widoczne od razu i te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu zauważamy ujędrnienie skóry na twarzy czy ciele oraz poprawę jej napięcia.

Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni po zabiegu. Następuje wówczas:

 • Spłycenie bruzd i zmarszczek – uzyskanie jedwabiście gładkiej skóry
 • Odmłodzenie skóry – poprawa jędrności i elastyczności skóry twarzy i ciała
 • Przywrócenie równomiernego kolorytu i blasku – pozbycie się szarej, zmęczonej skóry
 • Zmniejszenie porów -wyrównanie skóry
 • Redukcja blizn i rozstępów- wygładzenie skóry
 • Ujędrnienie skóry twarzy i ciała – pozbycie się wiotkiej skóry twarzy i ciała

Więc jeśli pragniesz:

 • świetnie wyglądać – mieć promienną skórę z równomiernym kolorytem
 • mieć jędrną, napiętą skórę zarówno na twarzy jak i na ciele – dłużej zachować młody wygląd
 • uzyskać lifting twarzy – mieć napiętą skórę na twarzy i ciele
 • posiadać gładką skórę – bez blizn, rozstępów i rozszerzonych porów

Chciałabyś pozbyć się:

 • wiotkiej skóry na twarzy i ciele, które dodają Ci lat
 • zmarszczek i bruzd, które pogłębiają się z każdym kolejnym dniem
 • chomików, które nieestetycznie wiszą i zaburzają Twój kształt twarzy
 • blizn i rozstępów, przez które czujesz się źle i mało atrakcyjnie
 • szarego, zmęczonego wyglądu skóry
 • rozszerzonych porów, w których gromadzi się sebum i zanieczyszczenia
 • trądziku, który pozostawia trwałe blizny na twarzy

2 1 1 1

Czego jeszcze potrzeba?
Dzięki zabiegowi radiofrekwencji mikroigłowej uzyskujesz wspaniałe rezultaty. Jednak należy pamiętać, że nie tylko sam zabieg decyduje o ostatecznym sukcesie. Bardzo ważne jest indywidualne podejście do każdej Klientki. Kiedy ostatni raz ktoś zajął się Tobą kompleksowo? Oczywiście każda skóra jest inna i wymaga indywidualnego podejścia – tutaj już opieram się na swoim doświadczeniu oraz nieustannie poszerzam swoją wiedzę, abym mogła sprostać najbardziej wymagającej skórze.

Zapraszam Cię do Piękność Dnia! Zadbamy o Ciebie i rozwiążemy Twoje problemy!
Jak bardzo i jak szybko chcesz się cieszyć wspaniałymi efektami zabiegu? Jak wielkiego komfortu doświadczasz po zabiegu? Jak zmieni się Twoje życie jeśli pozbędziesz się swoich problemów i kompleksów skórnych?
Oczywiście jeśli potrzebujesz porady służymy pomocą – to Twój wygląd robi różnicę!

Katarzyna Żołyniak