Rodzaje zabiegów ujędrniających

Często trudno się pogodzić ze zmianami wyglądu ciała, związanymi z ciążą czy nagłymi wahaniami wagi. Dodatkowo w wyniku coraz bardziej stresującego trybu życia, pośpiechu, a także w wyniku zwykłego upływu czasu skóra człowieka jest narażona na wpływ negatywnych czynników, traci swój zdrowy wygląd oraz elastyczność. Salony kosmetyczne jednak znają sposoby na to, jak przywrócić skórze elastyczność. Dzięki zabiegom ujędrniającym na ciało zmienia się nie tylko wygląd skóry, ale wysmukla się także cała sylwetka. Warto więc zadbać o wybór zabiegu dopasowanego do określonych potrzeb.

Zabiegi z użyciem bańki

Jedną z najbardziej sprawdzonych i tradycyjnych metod ujędrniających jest masaż bańką chińską. Jest to znany od wielu lat sposób utrzymania ciała w dobrej kondycji. Masaż jest wykonywany przy użyciu bańki, powodując zasysanie skóry silnie ją ujędrniając.  Dzięki temu poprawia się jej ukrwienie, przepływ limfy, przyspiesza się także proces lipolizy. Masaż działa zatem nie tylko ujędrniająco, ale wspomaga także dietę i ćwiczenia podczas odchudzania. 

Inną propozycją z wykorzystaniem bańki jest zabieg z użyciem także fali radiowej FusioMed. Poza samym działaniem bańki operuje się w tym wypadku także falą radiową, która bezpośrednio oddziałuje na stymulowane miejsce, pobudzając skórę do produkcji włókien kolagenowych, którym zawdzięcza ona gładkość i jędrność. 

Interesującą propozycję stanowią też zabiegi z bandażami Arosha, które przypadną do gustu osobom zainteresowanym metodami nieinwazyjnymi. Ten zabieg wykorzystuje bandaże nasączone naturalnego pochodzenia elastyną oraz kolagenem, które wnikają w głębokie warstwy skóry. Ta metoda dedykowana jest zwłaszcza osobom, które mają problemy z naczynkami, dzięki temu, że nie ma ona działania rozgrzewającego. 

Rewolucja w zabiegach ujędrniających

Osobom oczekującym natychmiastowego i spektakularnego efektu dedykowany jest zabieg łączący siłę fali radiowej, która oddziałuje na tworzenie się kolagenu, z pracą głowicy wykonującej mikronakłucia skóry, stymulujące ją do natychmiastowej regeneracji. Ten typ leczenia jest całkowicie bezpieczny oraz wykonywany pod znieczuleniem, a jego podwójne działanie zapewnia szybkie efekty. Dzięki tej metodzie zabiegi ujędrniające stały się dużo skuteczniejsze. 

Zupełnie nowym zabiegiem rewolucjonizującym obecnie medycynę estetyczną jest karboksyterapia, która polega na kontrolowanym wprowadzaniu pod skórę dwutlenku węgla przy pomocy innowacyjnego urządzenia Concerto. Zabieg jest pomocny nie tylko przy ujędrnianiu skóry, ale także redukcji rozstępów oraz cellulitu. Pomaga też osobom starającym się odchudzić konkretną część ciała, ponieważ spala on tłuszcz lokalnie.

 

Zapraszam do Piękności Dnia
Katarzyna Graca