Początek roku to czas na podsumowanie zeszłorocznych wydarzeń. Chcę się nimi z Wami podzielić, bo to dzięki Państwu Piękność Dnia stale się rozwija i jest wyjątkowym miejscem spotkań.

1. Najważniejszym wydarzeniem niewątpliwie było dołączenie do zespołu Kasi Pindych, czyli małej Kasi kosmetyczki i Katarzyny Kołodziej, której masaże i refleksologiczne badania cieszą się nieprzemijającym zainteresowaniem. Każda z nich bardzo wzbogaciła nasz gabinet nie tylko swoimi umiejętnościami, ale także pogodą ducha, uśmiechem i radosnym sposobem bycia.

2. Poprzedni rok upłynął również pod znakiem ciekawych spotkań. Prowadziłam prezentacje na temat pielęgnacji skóry dla takich firm jak Bank PKO czy Ernst & Young. A w naszym gabinecie tradycyjnie spotkałyśmy się świętując Dzień Kobiet i to aż dwa razy! Było zabawnie i ciekawie. Rozmawiałyśmy o pielęgnacji skóry, piłyśmy zdrowe koktajle, słuchałyśmy porad dietetyczki, ale też uczestniczyłyśmy w małym pokazie włoskiej mody czy niesamowitej bursztynowej biżuterii.

3. W Piękności Dnia oferuję zawsze najlepsze, zgodne z najnowszymi osiągnięciami kosmetologii zabiegi. Każdą nowość na rynku testuję, a następnie wprowadzam do oferty. Od 2016 r. wykonujemy karboksyterapię, mezoterapię, zabiegi z witaminą C oraz peeling peptydowy. To bardzo rzadko spotykane zabiegi, które przynoszą znakomite efekty i widzę to po Państwa zadowoleniu z ich działania.

4. Do naszych urządzeń dołączył zaawansowany sprzęt do zamykania naczynek krwionośnych, likwidowania włókniaków i brodawek – EMED. Stale rozszerzałam także ofertę kosmetyków pielęgnacyjnych, których stosowanie jest niezbędne dla podtrzymania efektów zabiegów wykonywanych w gabinecie. Niedawno do znanych i lubianych marek dostępnych w Piękności dołączyła nowa polska firma Norel, oferująca wysokiej jakości produkty w nieco niższej cenie.

5. Poruszona historią jednej z Klientek – Patrycji, która zachorowała na raka, pierwszy raz włączyłam się w zbiórkę pieniędzy na leczenie. W dalszym ciągu chciałam Państwa zachęcić do przekazania 1% z podatku, nr KRS: 0000270809, w rubryce informacje uzupełniające należy wpisać: Sopalska, 6466.

Nowy rok przynosi kolejne plany, nadzieje, marzenia. Dzięki Państwa życzliwości i wparciu bardzo dużo już zrobiłam. Życzę Wam i sobie, żebyśmy i ten rok spędzili razem.

Zapraszam do Piękności Dnia,
Katarzyna Graca