Masaż potrafi zdziałać cuda dla całego organizmu: od środka i od zewnątrz. Odpowiednio wykonany zrelaksuje, poprawi wygląd skóry, a nawet uleczy. Tym razem chciałam Państwa zaprosić do krainy odpoczynku i zdrowia.

Naszą mistrzynią masażu jest pani Kasia Wiśniewska, którą część z Państwa zdążyła już poznać. Jej sprawne ręce naprawdę pomagają. Pewnie dlatego chętnie do niej wracacie. Pani Katarzyna jest nie tylko specjalistką od relaksu. Do masażu podchodzi w sposób holistyczny, dlatego chętnie też doradza w indywidualnym doborze diety opartym o refleksologię.

Masaż stóp (refleksologia) wspomaga leczenie wielu chorób, stymuluje narządy wewnętrzne i potrafi regulować ich pracę. Jednak stopy to nie wszystko. Pani Kasia zadba również o pozostałe partie ciała. Masażem limfatycznym poprawi ukrwienie skóry, ujędrniającym zredukuje cellulit, a umysł zrelaksuje zabiegami z ciepłymi olejami czy płynną świecą.

Masaż to nie tylko piękny wygląd, ale przede wszystkim zdrowe ciało i umysł, przywrócenie równowagi. Każdy ucisk to stymulacja narządów, skóry, nerwów, naczyń krwionośnych. Warto o tym pamiętać zwłaszcza podczas dłużącej się zimy. Zajrzyjcie Państwo do zakładki zabiegi – masaże lub zadzwońcie, chętnie doradzimy najlepszy dla Was masaż.

Zapraszam do Piękności Dnia,
Katarzyna Graca