Mówimy o harmonii zdrowa i urody, bo tylko zdrowa skóra może być piękna. Działamy inaczej niż wszyscy i wyczuwa to każdy, kto choć raz nas odwiedził. Kierujemy się 5 zasadami. Są uniwersalne, być może oczywiste, ale właśnie dzięki takiemu podejściu do pielęgnacji i kosmetyki nasi Klienci związują się z nami na stałe.

1. SZCZEROŚĆ

Proponujemy Kosmetykę przez duże K dla tych z Was, dla których ważny jest wysoki poziom świadczonych usług.


Przywiązujemy uwagę do najmniejszych detali. To właśnie one stanowią o różnicy między rzeczami zwykłymi a wyjątkowymi. Każdy zabieg jest inny, bo każdy jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Korzystamy z najlepszych kosmetyków, a nasze umiejętności to wiedza i doświadczenie. Nie ma miejsca na półśrodki. Gwarantujemy, że odczujesz czym jest nasza jakość.

2. ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Jesteśmy odpowiedzialni za to, co robimy, dlatego nasza oferta jest unikalna, a zabiegi przynoszą efekty.


Tylko w ten sposób można uzyskać niebywałe rezultaty i reagować, a nawet wyprzedzać Wasze oczekiwania, stając naprzeciw wyzwaniom, przed jakimi stoi kosmetyka nowej generacji. Nie uciekamy przed problemami. Rozwiązujemy je.

3. MIŁOŚĆ

Kochamy to, co robimy. Brzmi patetycznie? Trudno.


Uwielbiamy szukać nowych rozwiązań starych problemów. Zawsze staramy się pomóc. Nie idziemy na kompromis, obsesyjnie dążymy do doskonałości. Poza tym - lubimy wyzwania. I nie są to puste słowa. Wierzymy, że nasza praca mówi sama za siebie.

4. SZTUKA

Wiemy, że technologia jest wszechobecna.


Podzielamy jednak pogląd, że najwspanialsze dzieła człowieka to połączenie technicznego mistrzostwa z miłością do sztuki. Dlatego w całą naszą pracę przelewamy pasję, serce i nasz charakter. Nie korzystamy z utartych schematów, tworzymy nowe.

5. ZAUFANIE

Wolimy, żebyś do nas wrócił/wróciła dlatego, że chcesz.


Dlatego zależy nam na budowaniu relacji, a nie chwilowego kontaktu. Robimy wszystko abyś poczuł się ważny i wyjątkowy. Działamy profesjonalnie, bo po prostu znamy się na tym, co robimy. Właśnie to rodzi zaufanie naszych Klientów.

Zaufanie, którym darzą nas już prawie 15 lat.

To wszystko pozwala nam tworzyć jeden z najlepszych gabinetów kosmetycznych Katowicach!

Zadzwoń pod numer 32 203 32 54 lub 607 985 541
lub napisz na gabinet@pieknoscdnia.com.pl i umów się na konsultację.