Czas przestawić się na lato. Oprócz zamiany spodni na kuse sukienki, pamiętajmy również, aby ciężkie kremy odżywcze zamienić na te o lżejszej, nawilżającej konsystencji. Mocne pilingi w lipcu i sierpniu nie będą naszymi sprzymierzeńcami, za to maski, serum z kwasem hialuronowym oraz antyoksydanty to strzał w dziesiątkę!

Podwyższona gotowość
Tak jak kwiaty, aby zachować świeży i kwitnący wygląd, tak Twoja skóra, potrzebuje wody. To właśnie dzięki niej zachowuje gładkość, sprężystość i elastyczność, wolniej się starzeje oraz jest odporniejsza na czynniki zewnętrzne. Dzięki profesjonalnym zabiegom w krótkim czasie poprawisz nawodnienie swojej cery i sprawisz, że będzie wyglądać promiennie i zdrowo. A jeśli masz wątpliwość czy najmodniejszy w tym sezonie strój kąpielowy jest dla ciebie, na ratunek przychodzi biostymulacja ! Pomoże ona ujarzmić zimowy cellulit i ujędrnić skórę. A w przeciwieństwie do niektórych terapii, zabieg ten można wykonywać przez cały rok!

Kolorowe wykończenie
Chyba nic tak błyskawicznie nie poprawia nastroju jak perfekcyjnie zrobiony manicure i pedicure. Dzięki ładnie pomalowanym paznokciom od razu poczujesz się bardziej zadbana i atrakcyjna. W tym sezonie postaw na kolorowe pazurki. Najbardziej efektownie wyglądają kontrastowe zestawienia np. turkus czy chaber na dłoniach, a fuksja na stopach.

30 minutowa konsultacja pomoże nam ustalić najbardziej odpowiedni plan działania.

No to… zaczynamy!

Katarzyna Graca